Koho neuzdraví lieky, toho uzdraví príroda ( Hippokrates )

Nutri Czech je moderná česká nutraceutická spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2015. Prioritou spoločnosti je, prinášať na trh prírodné prípravky, ktoré spĺňajú všetky kritériá kvality. Špecializujeme sa na vývoj, výrobu a distribúciu vysoko kvalitných prípravkov pre vaše zdravie a spokojnejší život.

Spolupracujeme s lekármi a magistry – ich odborné znalosti prispeli k vývoju našich prípravkov. Distribúcia prebieha prostredníctvo zavedených distribučných spoločností do lekární a e-shopov. Výrobky uvádzané na trh sú schválené príslušnými štátnymi orgánmi a majú laboratórne osvedčenie o nezávadnosti a kvalite.

Vývoj a kvalita

Naším cieľom je prinášať na trh vysoko kvalitné a účinné výrobky podporené profesionálnym informačným servisom nielen lekárom, špecialistom v lekárňach, ale predovšetkým konečným zákazníkom, ktorí chcú o svoje zdravie starať. To možno dosiahnuť len vďaka najmodernejším technológiám, efektívnej výrobe a v neposlednom rade aj vďaka svedomitej práci zamestnancov firmy. Súčasťou stratégie spoločnosti Nutri Czech je aj príprava nových prípravkov a ich uvedenia na trh.

Kvalita prípravkov je pre nás prioritou.

 Výroba podľa HACCP

Produkt je vyrábaný v laboratóriách, ktoré postupujú podľa analýzy a spadajú pod tzv. kontrolu kritických bodov výroby (HACCP).

Prírodné

Základom všetkých produktov sú prírodné aktívne látky.

 Certifikované suroviny

Používame len najkvalitnejšie suroviny s certifikovaným pôvodom a kvalitou.

Vstupná kontrola

Všetky suroviny prechádza prísnou vstupnou kontrolou a sú následne uchovávané za monitorovaných podmienok.

Výstupná kontrola

Každá vyrobená šarža podlieha prísnej internej výstupnej kontrole a nezávislým overením kvality produktu v externom laboratóriu.

Vysoko koncentrované extrakty

Aby sme nášmu produktu zaistili čo najvyššiu účinnosť, pracujeme výhradne s maximálne koncentrovanými extraktmi bylín.

Výroba v ČR

Naše produkty vyrábame v ČR. Vraciame tak finančné prostriedky späť nielen do našej domácej ekonomiky, ale aj do ďalšieho vývoja a zlepšovania kvality produktov dôležitých pre vaše zdravie a potešenie zo života.

Vývoj založený na vedeckých poznatkoch

Vývoj, je založený na vedeckých poznatkoch o nutraceutikách a najmä súčasnými lekárskymi štúdiami.

Spokojný zákazník je náš prvoradý cieľ. Nechajte si posielať rady a informácie!