Clerex® 475mg pre mužov – popis prípravku

Clerex® 475 mg obsahuje 7 aktívnych prírodných látok, ktoré spôsobujú väčšie prekrvenie penisu a pevnejšie erekciu od 60 minút, zvyšujú a udržujú optimálnu hladinu testosterónu a celkovo majú pozitívny vplyv na vzrast sexuálnej túžby, kondície, vitality a energie každého muža. Vhodný pri liečbe neplodnosti.

Pôsobenie Clerexu pre mužov je podobné ako majú lieky na erekciu, ale na rozdiel od liekov na predpis nemá nežiaduce účinky (bolesť hlavy, zvýšený krvný tlak, zrýchlený tep, búšenie srdca).

Clerex® 475 mg pôsobí proti poruchám erekcie (erektilná dysfunkcia) pomocou látok (piperín, Panax ginseng, L-arginín), ktoré umožňujú lepšie prekrviť penis. Pôsobí obdobne na NO kaskádu, ako lieky na lekársky predpis, ale bez vedľajších účinkov!

Clerex® 475 mg ďalej prispieva k zvýšeniu hladiny testosterónu v krvi (tribulus terrestris, Lepidium meyenii a zinok), ktorý je nevyhnutný k správnemu vývoju pohlavných orgánov, stimuluje spermatogenézu a bráni rozvoju osteoporózy. Zo spoločenského hľadiska je testosterón spájaný s dominanciou, libidom a agresivitou.Při jeho nedostatku, je muž podráždený, má nízke libido, úbytok svalovej hmoty, priberanie na váhe, nedostatok energie a má poruchu erekcie!

Clerex® 475 mg obsahuje dôležitý vitamín B3 (nikotínamid), ktorý zmierňuje stavy úzkosti, nespavosti a depresií. Má spoluúčasť na riadení hladiny krvného cukru, udržiavanie zdravej kože, správnu funkciu nervového systému a zažívacieho traktu.

zloženie:

Piperín extrakt – 30 mg, Tribulus terrestris – 300 mg, Lepidium meyenii – 200 mg, L-Arginín hydrochlorid – 300 mg, Panax ginseg – 60 mg, zinok – 10 mg (100% DRHP) nikotínamid – 16 mg (100% DRHP)

DRHP – odporúčaná denná dávka

Ako sa Clerex® 475 mg užíva?

Užívajte 2 kapsuly cca 60 min pred plánovanou sexuálnou aktivitou. V prípade silného účinku iba 1 kapsulu.

Maximálna denná dávka 2 tobolky. Najlepšie medzi jedlami, inak sa odďaľuje nástup účinku.

Clerex® 475 mg sa môže užívať denne pred každým stykom.

Kontraindikácie:

Výrobok neužívajte po infarkte myokardu alebo máte v anamnéze srdcové ochorenia konzultujte s lekárom alebo lekárnikom.

Upozornenie:

Na dosiahnutie požadovaného účinku je nutná sexuálna stimulácia.

Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.
Neprekračujte odporúčané dávkovanie.
Dodržujte zdravý životný štýl.